Przejdź do treści

Oferta dla wojewódzkich POZ

SP ZOZ MSWiA w Szczecinie, decyzją Ministerstwa Zdrowia realizuje projekt: „Wdrożenie w placówkach podstawowej opieki zdrowotnej z województwa zachodniopomorskiego rozwiązań organizacyjnych poprawiających jakość funkcjonowania tych podmiotów”.

W związku z realizacją projektu pragniemy zaprosić do współpracy Placówki Opieki Zdrowotnej z województwa Zachodniopomorskiego. Udział w projekcie gwarantuje wspólne korzyści i daje możliwość uzyskania wsparcia dziesięciu podmiotom wykonującym zadania z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej.

Gwarantujemy, iż udział w projekcie reprezentowanych przez Państwa Jednostek POZ przyniesie im możliwość wdrożenia działań projakościowych. Będą one skierowane dla pacjentów i pracowników Państwa placówek.

W ramach projektu programy dla pacjentów wszystkich zgłoszonych POZ zostaną zorganizowane bezpłatne badania w zakresie badań przesiewowych słuchu i badań chorób układu krążenia.

Ponadto pracownicy placówek biorących udział w projekcie otrzymają możliwość odbycia szkoleń i warsztatów na temat edukacji zdrowotnej, problemu uchylania od szczepień ochronnych, opieki na temat osobami przewlekle chorymi, zaburzeniami psychicznymi wieku podeszłego. Program zakłada również szereg szkoleń dla pracowników z zakresu funkcjonowanie POZ. Zajęcia będą całkowicie bezpłatne.

Wyrażamy nadzieję, że współpraca w projekcie przyniesie wymierne korzyści naszym pacjentom i pracownikom. Działania podejmowane przez podmioty POZ, które zgłoszą w nim udział będą bezpłatne, a koszty organizacyjne pokrywane będą przez naszą placówkę.

Zachęcamy do udziału Placówki Opieki Zdrowotnej z całego województwa.

Termin zgłoszeń upływa 16.04.2018 r.

Szczegółowych informacji udziela Marcin Nieradka – Specjalista ds. marketingu SP ZOZ MSWiA w Szczecinie. Tel.  504 934 208