Przejdź do treści

Misja

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSWiA w Szczecinie jest placówką istniejącą od 1946 r., świadczącą wielospecjalistyczne usługi medyczne w warunkach szpitalnych i ambulatoryjnych. W swoich działaniach medycznych łączymy wieloletnią praktykę, doświadczenie zawodowe oraz najnowsze osiągnięcia naukowe, wszystko to opierając na solidnie wyposażonych w sprzęt medyczny pracowniach diagnostycznych, oddziałach szpitalnych i gabinetach lekarskich. Wszelkie usługi świadczone są przez znakomicie przygotowaną, wysoko wykwalifikowaną kadrę, która wypracowała skuteczne, bezpieczne i efektywne procedury postępowania, gwarantujące wysoki poziom, a tym samym komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów. Dowodem jakości funkcjonowania Zakładu jest wdrożony i stale doskonalony system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2008.

Potwierdzeniem, iż misja naszego Zaszpitalkładu jest w pełni realizowana są również otrzymane wyróżnienia i certyfikaty m.in.: „Gazela Biznesu”, „Bezpieczny Szpital”, „Dobry Szpital”.

Misją naszego Zakładu jest objęcie kompleksową i fachową opieką specjalistyczną mieszkańców województwa zachodniopomorskiego, w tym funkcjonariuszy i pracowników resortu MSWiA wraz z rodzinami, uwzględniając potrzeby tej grupy zawodowej, wynikające ze szczególnej roli, jaką pełnią w naszym społeczeństwie.

Naszym mottem „Chcemy być bliżej Ciebie” podkreślamy, iż najwyższym dobrem jest zdrowie naszych pacjentów i udzielanie im pomocy w każdej potrzebie.