Przejdź do treści

Oddział Ginekologii

Ordynator oddziału:
dr n. med spec. ginekolog Andrzej Puchalski

Pielęgniarka oddziałowa:
Bogusława Lewandowska

Piętro: III

Kontakt

tel. 91 43 29 571 Sekretariat i rejestracja pacjentek na zabiegi

tel. 91 43 29 570 Dyżurka pielęgniarek

Oddział Ginekologii świadczy szeroki zakres usług medycznych zarówno w obszarze leczenia zachowawczego, jak i ginekologii operacyjnej. Oferta kliniczna kierowana jest do kobiet w wieku rozrodczym i pomenopauzalnym.

Dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadrze medycznej, nowoczesnym technikom terapeutycznym oraz posiadanemu sprzętowi medycznemu, Oddział oferuje pełen zakres leczenia – od rutynowych zabiegów endoskopowych czy laparoskopowych, po nowoczesne zabiegi z zakresu medycyny rozrodu, endokrynologii ginekologicznej i uroginekologii.

Zespół oddziału, zbudowany z wykwalifikowanych specjalistów z zakresu położnictwa i ginekologii oraz endokrynologii ginekologicznej, rozrodczości i uroginekologii, prowadzi na Oddziale leczenie zachowawcze i zabiegowe schorzeń ginekologicznych, obejmujące m.in.:

  • laparoskopię
  • histeroskopię
  • klasyczne operacje ginekologiczne w tym onkologiczne
  • operacje uroginekologiczne związane z leczeniem wszystkich form nietrzymania moczu, a także obniżeniem narządów miednicy mniejszej i związanymi z tym dolegliwościami.

Oddział ściśle współpracuje z Poradnią Ginekologiczno – Położniczą oraz innymi jednostkami szpitala, dzięki czemu zapewnia pacjentkom interdyscyplinarną i kompleksową opiekę.

Zapraszamy Pacjentki ubezpieczone w ramach NFZ. Pacjentki nieubezpieczonym oferujemy możliwość odpłatnej realizacji świadczeń w oparciu o obowiązujący cennik.

 

Informujemy, iż w oddziale realizowane są świadczenia w ramach Pakietu Onkologicznego.