Przejdź do treści

Nowi specjaliści w Poradni Endokrynologicznej

Specjalistyczna Poradnia Endokrynologiczna SP ZOZ MSWiA powiększa swój zespół lekarzy. Zatrudnienie nowych specjalistów spowoduje podniesienie jakości naszych usług.

Już od początku maja nasi pacjenci mogą umawiać się na wizyty do dr n. med.  Izabeli Bałszan-Kowalskiej i dr n. med. Grzegorza Kuliga.

Pani doktor jest lekarzem w zakresie chorób wewnętrznych i endokrynologii. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób tarczycy, nadnerczy, przysadki i USG tarczycy. Doktor przyjmuje w naszej poradni w czwartek od godz. 8:30 do godz. 11:30

Dr n. med. Grzegorza Kuliga to absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, którą ukończył z wyróżnieniem w 1995 r. Wcześniej pracownik naukowo-dydaktyczny Kliniki Chorób Zakaźnych PAM, następnie Kliniki Endokrynologii, Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Przemiany Materii. Przez wiele lat praktykował w Poradni Endokrynologicznej SPWSZ w Szczecinie. Doktor przyjmuje w naszej poradni w środy od godz. 8.30 do 11.30.

Nowym lekarzem, który swoją pracę w naszej poradni rozpocznie od 16 lipca jest specjalistka w zakresie chorób wewnętrznych i endokrynologii Wanda Wiatrak. Pani doktor była związana z zawodowo z SPSZ im Marii Skłodowskiej-Curie w Szczecnie. W naszej poradni będzie przyjmować w poniedziałki i wtorki od godz. 9.00 do godz. 13.00.

Przypominamy, że oprócz wyżej wymienionych lekarzy w naszej poradni pracuje również dr hab. n. med. Barbara Garanty-Bogacka przyjmująca pacjentów w: poniedziałki (godz. 8.00 – 12.00), wtorek (godz. 14.00-18.00) i piątki (godz. 8.00 – 12.00)

Zapraszamy pacjentów do kontaktu z naszą poradnią pod numerem tel. 91 43 29 507 lub tel. 91 43 29 575.