Przejdź do treści

Harmonogram pracy lekarzy Przychodni

Zachęcamy naszych pacjentów do korzystania z oferty naszej Poradni Medycyny Rodzinnej.

Lekarze rodzinni są pierwszym i podstawowym ogniwem opieki medycznej w systemie opieki zdrowotnej. Tworzą oni tak zwaną Podstawową Opiekę Zdrowotną. Nasza placówka w swojej w ramach swojej działalności współpracuje z lekarzami – specjalistami i pielęgniarkami środowiskowo-rodzinnymi oraz kieruje pacjentów do pracowni diagnostycznych.

Każda osoba ubezpieczona w NFZ ma prawo wyboru lekarza rodzinnego. By korzystać z usług lekarzy naszej Poradni Medycyny Rodzinnej należy wypełnić odpowiednią deklarację. Dokumenty znajdują się w budynku rejestracji oraz gabinetach lekarskich Poradni oraz na naszej stronie internetowej. Wypełnioną deklarację należy złożyć w przychodni.

Pacjenci korzystający z oferty Poradni Medycyny Rodzinnej mogą liczyć na ścisłą współpracę lekarzy rodzinnych z pracowniami diagnostycznymi. Daje ona możliwości odbycia szybkich konsultacji specjalistycznych przez pacjentów. Osoby korzystające z oferty Poradni Medycyny Rodzinnej mają również pełen dostęp do pracowni diagnostycznych działających w ramach naszego szpitala.

Wizyty pacjentów w Poradni Medycyny Rodzinnej realizowane są w terminach uzgodnionych podczas rejestracji.

Lekarze przyjmują pacjentów według harmonogramu zamieszczonego poniżej, od poniedziałku do piątku: