Przejdź do treści

Już w kwietniu warsztaty endoskopowe

SP ZOZ MSWiA w Szczecinie zachęca lekarzy endoskopistów i pielęgniarki endoskopowe do uczestnictwa i interaktywnego udziału w dwudniowych pokazach zabiegów endoskopowych.

Nasza jednostka już po raz szósty współorganizuje Sympozjum i Warsztaty Endosonograficzno-Endoskopowe w Szczecinie „EUS & Endo live”.  Wydarzenie rozpocznie się 26 kwietnia i potrwa dwa dni. W jego ramach odbędzie się szereg pokazów badań endosonograficznych i endoskopowych. Zabiegi będą transmitowane z sal bloku operacyjnego do Opery na Zamku Książąt Pomorskich.

Podczas sympozjum i warsztatów zaprezentowane zostaną zarówno najnowocześniejsze możliwości endoskopii jak i przygotowane przez ekspertów pokazy prawidłowo wykonywanych podstawowych zabiegów endoskopowych.

Pierwszy dzień dotyczyć będzie możliwości diagnostyki i terapii endoskopowej chorób rzustki, dróg żółciowych i jelit. Drugi dzień warsztatów obejmować będzie zarówno wykłady, a także pokazy badań gastroskopowych prowadzonych przez japońskich ekspertów.

Zaproszenie na tegoroczne sympozjum przyjęli wybitni eksperci z kraju i zagranicy. Wśród gości znaleźli się m.in.:

prof. Takuji Gotoda z Tokio
prof. Marc Giovannini z Marsylii
prof. Markus Buchler z Heidelbergu

Serdecznie zapraszamy lekarzy endoskopistów i pielęgniarki endoskopowe do uczestnictwa i interaktywnego udziału w dwudniowych pokazów zabiegów endoskopowych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem (KLIKNIJ TUTAJ).

Rejestracja uczestników warsztatów (KLIKNIJ TUTAJ).

Kontakt w sprawach organizacyjnych:

Marcin Nieradka

tel. +48 504 934 208

e-mail : nieradka@spzozmswia.szczecin.pl