Przejdź do treści

Nasza rehabilitacja

SP ZOZ MSWiA posiada własny Zakład Rehabilitacji. Zachęcamy do korzystania z jego usług. Nas specjaliści pracują codziennie nad przywróceniem samodzielności i niezależności pacjentom.

Pomagamy w powrocie utraconych funkcji ruchowych, powstałych w wyniku urazów (złamań, skręceń, zwichnięć), w eliminacji bólów stawów, mięśni oraz kręgosłupa.

Jesteśmy doświadczonym rozwijającym się zespołem, dopasowującym terapię do potrzeb pacjenta. Zespół stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach i szkoleniach w kraju i za granicą.

Szeroki zakres metod fizjoterapeutycznych wykorzystywanych w pracy z pacjentem oraz wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny gwarantują bardzo dobrą jakość świadczonych przez nas usług.

Fizjoterapeuci pracujący w Zakładzie Rehabilitacji specjalizują się również w rehabilitacji pacjentów leczonych z powodu nowotworów czyli rehabilitacji onkologicznej. Prowadzimy terapię blizn po leczeniu chirurgicznym oraz po radioterapii. Specjalizujemy się w terapii obrzęków limfatycznych.

Zabiegi znajdujące się w naszej ofercie:

– terapia manualna

– manualny drenaż limfatyczny

– masaż leczniczy

– ćwiczenia rehabilitacyjne – kinezyterapia

– elektroterapia (między innymi: TENS, TRABERT, DIADYNAMIK, JONOFOREZA, GALWANIZACJA, INTERFERENCJA)

– światłolecznictwo (laseroterapia, Sollux)

– krioterapia

– ciepłolecznictwo (okłady parafinowe, sauna sucha)

– ultradźwięki

– magnetoterapia

– masaż podciśnieniowy

– masaż wirowy

Rejestracja tel. 91 43 29 535

Poniedziałek – Piątek 8:00-18:00